Targi ENERGETAB 2023

Tegoroczne targi ENERGETAB 2023 zbliżają się wielkimi krokami. 36. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB odbędzie się w dniach 12–14 września 2023 r.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń oraz technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego, jak i opartego na odnawialnych źródłach energii. Stanowią także jedno z najważniejszych spotkań oraz miejsc wymiany wiedzy i doświadczeń czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Dlaczego warto?

  • Targi ulokowano na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w siedmiu halach namiotowych oraz na terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych oraz ciężkich eksponatów.
  • ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług czy czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych.
  • Targom towarzyszyć będą konferencje, specjalne ekspozycje w strefach OZE, elektromobilności oraz seminaria i warsztaty realizowane przez wystawców. Będzie to zatem doskonałe forum do debat na tematy aktualnych kierunków rozwoju branży elektroenergetycznej w świetle wyzwań jakie stawia przed nami konieczność transformacji energetycznej.
  • Tradycyjnie w ramach targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Serdecznie zapraszamy do udziału i odwiedzenia naszego stoiska:

pawilon W, stoisko 9.

Data

wrz 12 - 14 2023
Expired!

Czas

Cały dzień

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: wrz 12 - 14 2023
  • Czas: Cały dzień

Lokalizacja

Biuro Targów ZIAD Bielsko-Biała SA
43-316 Bielsko-Biała al. Armii Krajowej 220
Strona WWW
https://energetab.pl/
Kategoria

Organizator

Innotechnika Sp. z o.o.
Email
biuro@innotechnika.pl
Strona WWW
http://innotechnika.pl
Scroll to Top
Scroll to Top